Україна

Зеленський у Парижі зустрінеться віч-на-віч з Путіним

Крім того, Зеленський наголосив, що у Парижі відбудеться низка двосторонніх зустрічей між лідерами "нормандської четвірки"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на нормандській зустрічі, що відбудеться у Парижі 9 грудня, матиме двосторонню зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова з Савіком Шустером”, передає 1NEWS.

“Я нічого не боюсь. Що я хочу – хочу просто, щоб знали всі люди, 20 раз казали, що буде припинено вогонь і 20 раз це нічим не закінчилось. Для мене найголовніше не з чим я поїду, а результат, як з моряками, з чим я повернуся додому”, – зазначив Зеленський.

За словами Президента, він хоче обміняти всіх на всіх.

“Якщо припинення вогню, але не в мінському форматі обговорювати, а дивитися очі в очі з президентом Російської Федерації. Хочу вірити, щоб Німеччина і Франція нас підтримували. …Я хочу повернутися з конкретними речами, результатами. Ми розуміємо, що все не вдасться. Зустріч це теж перемога. Ось чого я чекаю, шукаю і дуже хочу це знайти”, – сказав Зеленський.

На запитання, чи відбудеться двостороння зустріч із Путіним він відповів: “Так”.

Крім того, Зеленський наголосив, що у Парижі відбудеться низка двосторонніх зустрічей між лідерами “нормандської четвірки”.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close