Україна

Зеленський – секретарю Бориспільської міськради: Іди гуляй, Господи (відео)

Сьогодні під час візиту в Бориспіль Київської області Президент України Володимир Зеленський вигнав з наради секретаря Бориспільської міськради Ярослава Годунка зі словами: «Вийди звідси, розбійник».

фото прес-служби Офісу Президента

«Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти мені щось в інтернеті про людину, яка дуже багато кричить… Я тут прочитав: член «Батьківщини», секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за статтею «розбій, поєднаний з нанесенням тяжких тілесних ушкоджень», Ярослав Миколайович. Це Ви? Вийдіть отсюда. Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене? Я вас спрашиваю, це Ви? Будете на райдміністрації кричати», – сказав Зеленський, а коли Годунок почав галасувати, додав: «Англійською: Exit… Іди гуляй, Господи».

Годунок в свою чергу заявив, що зачитана інформація «дурниця» і взагалі президент у своїй інаугураційній промові заявив, що «кожен з нас президент». На це Зеленський відреагував, що він (Годунок – ред.) точно не президент, бо в президента немає криміналу.

Журналісти, які були присутні на нараді, у соціальній мережі зазначають, що після того, як виключили мікрофон, Зеленський сказав: «Сейчас позвоню Баканову (в.о. глави СБУ – ред.) по поводу этого черта».

На сторінці Facebook телеканала Еспресо є шматок цього відео:

"Ща позвоню Баканову по поводу этого черта"

Слухаємо на повторі 😅"Ща позвоню Баканову по поводу этого черта"Ймовірно, під дідьком Зеленський мав на увазі секрeтаря Бориспільської міськради.Деталі тут: https://espreso.tv/news/2019/07/10/quotidy_gulyay_gospodyquot_zelenskyy_vygnav_z_zasidannya_sekretarya_boryspilskoyi_miskoyi_rady

Опубліковано espreso.tv Середа, 10 липня 2019 р.

Оновлено о 15:27: Сам Годунок в коментарі «КП в Україні» розповів, що зачитана Президентом інформація про нього – це нісенітниця. «Він прочитав в Інтернеті якусь дурницю. Він сам сказав, що знайшов щось в Інтернеті і там про мене щось пишуть. Так що, мені знайти в Інтернеті, що там на нього пишуть, як він по роялю х***и б’є або там, де він на наркомана схожий або бухий. Тому ніякого розбою не було, я держслужбовець», – зазначив Годунок.

Крім того, чиновник повідомив, що планує подати в суд на Президента України.

«Я завтра зберу прес-конференцію і подам на нього до суду. Буду вимагати вибачень за цю ситуацію і компенсації за моральну шкоду. Він вів себе як якийсь гопник: «Вийди, геть звідси, йди гуляй». Я ж і є влада, навпаки послухай її. А мене за правду виганяють з залу. Ось така ситуація», – додав він.

Суперечка Зеленського та Годунка почалась із заслуховування звіту директора Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Директор лікарні сказав, що конче потрібно збудувати новий корпус – а президент обірвав його: “Ви ж локальні речі вирішуєте! Вам треба підняти на ноги цю лікарню. Підняти дуже швидко, тому що люди у страшних умовах”.

“У мене питання: чому райадміністрація, обладміністрація, мер і Ви не сіли за один стіл?.. У людей запитали: жахливі умови, люди по три години сидять. Я ж запитався у людей: інсуліну немає… Чому ви поміняли інсулін? Людина каже: у мене тепер зору немає”, – обурився Зеленський.

Коли слово взяв Ярослав Годунок, президент дорікнув йому за позу: “Будь ласка, сховайте телефон і підійдіть до мікрофону, скажіть: у чому проблема, як її вирішити. Я на телебаченні 20 років працював, знаю, що камера – це все, але зараз є важливіші питання”.

Годунок заявив, що голова Бориспільської райадміністрації Олександра Туренко “віджав” у міста лікарню: зробив засновником лише район – і місто тепер не може вкладати в неї бюджетні кошти.

Зеленський заперечив, що можливе співфінансування.

Годунок заявив, що в лікарню купили надто дорогий мамограф і хочуть ще один купити, зайвий – а на міську раду “скинули” всі проблеми: і дороги, і пільги, і фінансування ліків:

“Мені не треба піар, все скинули на міську раду і на весь цей бюджет дотаційний. Ось чому нема грошей в лікарні”, – додав секретар міськради.

Зеленський відповів: “Ці проблеми важливі, але у вас проблема одна – у Вашому обличчі – що Ви починаєте в цілому дуже багато говорити, не вирішуючи жодної проблеми”.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close