Україна

Зеленський розповів, як Україна буде боротись проти коронавірусу

Президент України обіцяє максимальний захист для громадян

Президент Володимир Зеленський розповів, як держава буде захищати громадян від коронавірусу.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Інститут молекулярної біології НАН України невідкладно виготовить 200 тисяч експрес-тестів на коронавірус, з державного резерву до закладів охорони здоров’я передано 10 мільйонів масок, для тестування в регіонах також будуть використовувати пересувні лабораторії. У разі потреби, буде виділено 500 мільйонів гривень на закупівлю медичного обладнання для інтенсивної терапії”, – розповів президент України.

Зеленський каже, що для прийому складних випадків підготовлені понад 12 тисяч місць в інфекційних стаціонарах, є близько 2 тисяч лікарів-інфекціонистів та більше 5 тисяч середнього медичного персоналу.

Органам місцевої влади доручили запровадити додаткове матеріальне заохочення медпрацівників, які залучені до протидії вірусу.

Президент обіцяє, що держава простимулює виробництво засобів індивідуального захисту.

Також Зеленський запевняє, що держава максимально захистить від вірусу військових.

“Ми провели бесіду з виробниками, постачальниками та аптекарями. Є речі, на яких не можна заробляти – це війна і здоров’я людей. Тому маски, дезінфектори, тести та інші необхідні засоби будуть на полицях аптеках та за доступною ціною… Я також прошу постачальників і роздрібні мережі не спекулювати на цінах на продукти і не наживатись на людях”, – заявив Зеленський.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close