Україна

Зеленський призначив військовий парад на 30-ту річницю Незалежності після попередження опозиції, – Порошенко

Володимир Зеленський був змушений призначити проведення військового параду на 30-ту річницю Незалежності України, бо опозиція, ветерани і волонтери все одно б провели його – з президентом чи без. Про це нагадав у Запоріжжі п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, повідомила 1News прес-служба партії.

Зустрічаючись із медиками та пацієнтами клініки Святого Миколая, де в тому числі проходять лікування поранені учасники війни проти російської агресії, Порошенко наголосив – армія має відчувати захист і повагу українського суспільства.

«Загадайте: ще у 2019 році під час святкування Дня Незалежності Зеленський сказав, що ніколи не буде військового параду. Цього року ми провели парад – а він знову боровся проти параду. Для чого він це робив? Бо він боїться армії, боїться ветеранів. Не відчуває, воно не його. В нього – відосики», – говорить Порошенко.

«І лише після того, як ми на День Захисника України чітко сказали: ми радимо вам провести парад, інакше ми його проведемо без вас – він зламався і на сьогоднішній день оголосив «добре, наступного року парад буде», – зазначив п’ятий Президент.

«І по кожній ініціативі ми будемо діяти саме так. Для того, щоб забезпечити те, що потрібно країні: захист армії, захист лікаря, захист громадян. Захист місцевого самоврядування», – наголосив лідер опозиції.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський підписав Указ, який передбачає проведення військового параду на 30-ту річницю Незалежності України.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close