Україна

Зеленський призначив співробітника СБУ новим головою Житомирської облдержадміністрації

Віталій Бунечко зазначив, що робота обласної адміністрації буде побудована на співпраці з громадськістю і бізнесом

Президент України Володимир Зеленський представив в Олевську на Житомирщині голову облдержадміністрації Віталія Бунечка.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Бачу, що Житомирська область буде розвиватися далі. Ми завершимо процес децентралізації. Робота Житомирської облдержадміністрації буде побудована на публічних і відкритих принципах, відійдемо від бюрократії, поборемо корупцію. Ми чекаємо на інвесторів – як закордонних, так і наших”, – сказав Бунечко.

Він додав, що робота обласної адміністрації буде побудована на співпраці з громадськістю і бізнесом.

Про нового голову ОДА відомо, що він працював в СБУ.

Бунечко народився 6 серпня 1973 року в місті Сарни на Рівненщині. У 1995 році закінчив Волинський державний університет ім. Лесі Українки за фахом “вчитель історії і права”, у 1997 році – Академію СБУ за фахом “правознавство”.

Кандидат юридичних наук, захистив кандидатську на тему “Служба безпеки України як суб’єкт адміністративно-деліктного процесу”.

У декларації, яку Бунечко подав як кандидат на посаду голови Житомирської ОДА, зазначено, що він прописаний у Києві, а фактично проживає у Донецькій області – Приморське/Маріуполь.

Зарплата Бунечка за 2018 рік становила 365 тис. 409 грн, готівкою він декларує 39 тис. доларів та 32 тис. євро. Задеклароване майно – два годинники торгових марок Frank Muller та Zenit.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close