Україна

Зеленський призначив нового голову Київської ОДА

Президент України призначив Василя Володіна головою Київської обласної державної адміністрації. До цього він займав посаду тимчасово виконуючого обов’язки голови регіону, передає 1NEWS з посиланням на сайт Офісу президента.

В указі Зеленського говориться, “призначити Володіна Василя Геннадійовича головою Київської обласної державної адміністрації”.

Перед цим президент звільнив Володіна з посади т.в.о голови Київської області.

Сьогодні ж за дорученням Глави держави перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив громаді регіону нового голову Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна.

У представленні нового очільника Київської облдержадміністрації також взяли участь: міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, народні депутати, керівництво обласної ради, силових структур і територіальних органів міністерств.

Сергій Трофімов вручив новопризначеному очільнику Київщини службове посвідчення та побажав і надалі успішно втілювати поставлені перед регіоном завдання.

Він зазначив, що в межах реалізації програми Президента «Велике будівництво» в Київській області передбачена реконструкція шести шкіл та семи дитячих садочків, п’яти стадіонів, 13 приймальних відділень, а також відновлення й капремонт близько 84 км доріг загального користування.

«Київська область має успішно реалізувати всі національні реформи. На часі – створення адміністративних центрів територіальних громад. Тому Василь Володін має остаточно закінчити процес децентралізації та сприяти максимальному залученню інвестицій у регіон», – сказав Сергій Трофімов.

З офіційним призначенням очільника області привітав також міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Зі свого боку Василь Володін подякував Президенту за довіру та запевнив у своїй готовності докладати максимум зусиль для успішного розвитку Київщини.

«Хочу запевнити вас, що добре розумію, які виклики стоять сьогодні переді мною, моєю командою та громадами Київської області. Ми налагодили спільну роботу та разом рухаємося в одному напрямку. Викликів справді багато. Та й планів щодо їхнього подолання теж чимало. Будемо докладати всіх зусиль, щоб виконати все вчасно на найвищому рівні», – наголосив голова Київської ОДА.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close