Україна

Зеленський прибув у Харків і провів Ставку


Зеленський прибув у Харків і провів Ставку

Глава держави заслухав розгорнуту доповідь командувачів ЗСУ та очільників спецслужб стосовно оперативної ситуації на Харківщині.

Президент Володимир Зеленський прибув з візитом у місто Харків і провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у Telegam в четвер, 16 травня.

Глава держави заслухав розгорнуту доповідь головкома ЗСУ Олександра Сирського, командувачів ОСУВ Хортиця Юрія Содоля та ОТУ Харків Михайла Драпатого. Мова йшла про оперативну обстановку, завдання та потреби кожної залученої бригади, кожного підрозділу на Харківщині, в районах Вовчанська та Липців.

Також детально проаналізували перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів та наші, українські, можливості протидіяти російським наступальним планам.

“Станом на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, наші воїни завдають окупанту відчутних втрат. Але напрямок залишається вкрай складним – посилюємо наші підрозділи”, – зазначив президент.

Керівники ГУР та СЗР доповіли президенту щодо намірів Росії, а очільник СБУ – щодо контрдиверсійних заходів.

Також було визначено план подальших дій – для обласної влади Харківщини і всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні.

“Заслухав доповіді керівників обласної влади з інших прикордонних та прифронтових регіонів: поточна ситуація, основні ризики, ключові потреби. Дав відповідні доручення”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, з 10 травня росіяни почали наступ на півночі Харківщини. Ворог захопив десяток сіл у “сірій зоні” і зайшов в околиці міста Вовчанськ. Там зараз тривають запеклі бої.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 8 =

Back to top button