Україна

Зеленський провів неформальну зустріч із представниками ЗМІ

У п’ятницю, 7 червня, президент України Володимир Зеленський провів закриту зустріч із представниками українських ЗМІ. Присутні на зустрічі журналісти поділилися своїми враженнями і опублікували фотографії з заходу у Facebook, повідомляє Новое время. Про це пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Про зміст розмов ніхто з медійників не писав, адже зустріч проводилася в форматі офф-рекордс.

Кожен з учасників отримав індивідуальне запрошення, а сама зустрічі не анонсувалася для широкої публіки.

Як розповіла голова Наглядової ради НСТУ Світлана Остапа, зустріч відбулася в резиденції Залісся. Глава держави відповідав на запитання журналістів, розмістившись разом з гостями на кріслах-мішках.

«Президент Зеленський зустрівся з медійниками. Неформально в резиденції Залісся. Крісла-мішки на галявині, шаурма, фрукти / полуниця / вино / кави / чай. Розмова офф-рекордз. Про ситуацію в країні його очима і планах. Журналісти, як завжди, задавали багато питань. Я запитала, коли він дасть прес-конференцію, щоб був рівний доступ до Глави держави всіх журналістів. Не дуже впевнено сказав, що дасть на 100 днів президентства. Подивимося «, – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Шеф-редактор Detector Media Наталя Лігачова повідомила, що на зустрічі були присутні «практично всі співробітники АП з його команди, і це було цінне, так як можна було подискутувати про наболіле досить щільно з ними, і всі вони були налаштовані на конструктивний діалог. Ми отримали всі контакти і запевнення вести діалог і з журналістами, і з громадянським суспільством постійно».

«Я отримала відповіді – як позитивні, так і негативні – на деякі свої запитання до нового президента, як на задані, так і не задані. У мене залишилася тривога з приводу деяких порушених в ході зустрічі проблем», – додала вона.

Також своє враження про зустріч опублікував і журналіст проекту Схеми Михайло Ткач.

«Що можу сказати – ті хто плазував перед Порошенко, намагаються зарекомендувати себе і перед Зеленським. Схоже, з надією, що їх кращі якості будуть актуальні і в ціні і при цій владі. Не дивно, що ті, хто протягом останніх п’яти років з однією боку створювали ілюзію свободи слова, а з іншого тиснули на незалежних журналістів в унісон з владою, не пішли разом з командою Петра Порошенка і як один генпрокурор продовжують демонструвати свою важливість, неупередженість і незамінність», – написав Ткач.

Генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко зазначила, що «на зустрічі говорили про важливе, в тому числі і про створення ефективної моделі (концепції) інформаційного поля України».

«Посміхається щиро, говорить по справі і без цього ненависного пафосу», – написала вона в Facebook.

«Очікувано несподіване місце, зелена київська шаурма і багато інформації офф-рекордс», – описала зустріч із Зеленським головний редактор видання ГОРДОН Олеся Бацман.

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Від Зе я, як і багато інших, чекаємо змін в країні. А ця вилазка чимось нагадую катання на ковзанах Ю.В. і її команди. Треба бути серйознішим.

Back to top button
Close