Україна

Зеленський просить Кабмін звільнити Кличка з посади голови КМДА

На переконання Віталія Кличка, розділення повноважень обраного киянами мера і голови КМДА - це позбавлення столиці місцевого самоврядування

Кабінет міністрів отримав лист від Офісу Президента щодо звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

“Лист отриманий. Він буде опрацьований в установленому порядку”, – зазначили у відомстві.

На переконання Кличка, розділення повноважень обраного киянами мера і голови КМДА – це позбавлення столиці місцевого самоврядування.

У цьому листі Офіс Президента посилається на статтю 118 Конституції України, відповідно до якої “голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з неї Президентом України за поданням Кабміну”. Також, йдеться в листі, закон “Про місцеві державні адміністрації” передбачає, що “голови місцевих держадміністрацій призначаються на посаду Президентом за поданням Кабінету міністрів на строк повноважень Президента України. У разі обрання нового Президента голови місцевих держадміністрацій продовжують здійснювати своїй повноваження до призначення в установленому порядку нових голів місцевих держадміністрацій”.

Зважаючи на це, Офіс Президент просить Кабмін “внести подання щодо звільнення Кличка Віталія Володимировича з посади голови Київської міської державної адміністрації”.

Джерело: Укрінформ

Back to top button