Україна

Зеленський пропонує перевірити і порівняти суму бюджетних дотацій для “Миронівського хлібопродукту”

За словами Президента України, не потребує державної підтримки, тому що у нього є надприбутки і він щорічно виплачує величезні дивіденди своїм акціонерам

Президент Володимир Зеленський пропонує правоохоронцям перевірити і порівняти суму бюджетних дотацій, отриманих агрохолдингом “Миронівський хлібопродукт” Юрія Косюка, і виплачених акціонером дивідендів.

Про це він сказав на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики, передає 1NEWS.

“У 2017-2018 роках одному з найбільших агрохолдингів України “Миронівський хлібопродукт” із держбюджету було виділено майже 2,5 млрд грн дотацій, так це називається.

Насправді, він не потребує державної підтримки, тому що у нього є надприбутки і він щорічно виплачує величезні дивіденди своїм акціонерам”, – підкреслив Зеленський.

“Я хотів би звернутися до наших правоохоронних органів, до антикорупційних органів – а давайте перевіримо, якщо у нас є така інформація, суму цієї бюджетної допомоги і суму дивідендів, і порівняємо – може, і однакові суми отримаємо. Дуже цікава статистика”, – додав він.

У 2018 році компанії, пов’язані з Косюком, отримали майже 970 мільйонів гривень дотацій, а у 2017 році – 1,4 мільярда гривень.

Миронівський хлібопродукт (МХП) — найбільший виробник курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. На українському ринку МХП представлений торговими марками “Наша Ряба”, “Легко”, “Бащинский”, “ФуаГра” тощо.

Джерело: “Інтерфакс-Україна”.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close