Україна

Зеленський пропонує називати вулиці і пам’ятники іменами нейтральних героїв

За його словами, на сьогодні в України є сучасні герої - історичні особистості, вчені, першопрохідці в освоєнні космосу, спортсмени, письменники, яких поважають у всіх куточках України

Президент України Володимир Зеленський вважає за потрібне не втручати політику в питання про назву пам’ятників і вулиць в Україні, а так само вважає, що варто називати пам’ятники і вулиці на честь тих людей, чиї імена не провокують конфлікт.

Про це він заявив в інтерв’ю The Times of Israel, коментуючи, що Україну “втягнули в протиріччя навколо президента Трампа”, передає 1NEWS.

Так, на питання щодо найменування вулиць “в честь українських героїв-націоналістів” Зеленський зазначив, що “це стосується не тільки вулиць, а й пам’ятників”.

“Питання в тому, як люди з різною історією, з різними поглядами можуть жити разом на практиці. Це дуже складне і делікатне питання. Є герої, яких шанують на заході і в центрі України, і є інші українці, у яких є свої герої і які мають іншу думку. І я розумію різні почуття. І саме тому я сказав кілька разів дуже чітко: коли у нас складна історія, давайте будувати спільну історію. Давайте знайдемо тих людей, чиї імена не викликають суперечностей в нашому сьогоденні і майбутньому. Назвемо пам’ятники і вулиці на честь тих людей, чиї імена не провокують конфлікт”, – сказав Президент.

За його словами, на сьогодні в України є сучасні герої – історичні особистості, вчені, першопрохідці в освоєнні космосу, спортсмени, письменники, яких поважають у всіх куточках України.

“Давайте тримати політику подалі від цього питання”, – додав він.

Коментуючи розбіжності, що виникли в українського дипвідомства з послом Ізраїлю в Україні на тлі історичних питань, Президент зауважив, що в України з Ізраїлем “хороші відносини”.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close