Україна

Зеленський пропонує голосувати за наступного Президента України в інтернеті

Президент Володимир Зеленський заявив, що виступає за можливість на наступних виборах Глави української держави голосувати за допомогою інтернету. Таку думку він висловив у своєму посланні до Верховної Ради, повідомляє кореспондент 1News.

Так, Зеленський багато розповідав про «цифровий прорив» України та втілення його передвиборчої обіцянки – країна у смартфоні. Він зосередився на програмі «Дія», завдяки якій українці мають цифрові водійські посвідчення та технічні паспорти на автотранспорт. Також Президент нагадав, що українці перші в світі мають цифрові паспорти, завдяки яким мають можливість «подорожувати та відкривати рахунки у банках».

«Наша мета на найближчі роки – 100% державних послуг онлайн. А на наступних президентських виборах громадяни повинні мати можливість за бажанням голосувати в інтернеті», – сказав Зеленський.

Президент додав, що уряд перейшов на формат взаємин з громадянами, в якому держава – це сервіс. А перехід на надання всіх державних послуг онлайн не тільки додасть зручності громадянам, але і дозволить зробити бюрократію і корупцію не типовим явищем.

Додамо, що на початку свого послання Зеленський розповів, що для тих, хто хоче отримати його текстову версію, надані QR-коди з можливістю завантажити виступ. Він також пожартував, що для тих, хто боїться «чіпування від Білла Гейтса», текстову версію викладуть на сторінці Офісу Президента.

Останні новини

Back to top button