Україна

Зеленський пропонує голосувати за наступного Президента України в інтернеті

Президент Володимир Зеленський заявив, що виступає за можливість на наступних виборах Глави української держави голосувати за допомогою інтернету. Таку думку він висловив у своєму посланні до Верховної Ради, повідомляє кореспондент 1News.

Так, Зеленський багато розповідав про «цифровий прорив» України та втілення його передвиборчої обіцянки – країна у смартфоні. Він зосередився на програмі «Дія», завдяки якій українці мають цифрові водійські посвідчення та технічні паспорти на автотранспорт. Також Президент нагадав, що українці перші в світі мають цифрові паспорти, завдяки яким мають можливість «подорожувати та відкривати рахунки у банках».

«Наша мета на найближчі роки – 100% державних послуг онлайн. А на наступних президентських виборах громадяни повинні мати можливість за бажанням голосувати в інтернеті», – сказав Зеленський.

Президент додав, що уряд перейшов на формат взаємин з громадянами, в якому держава – це сервіс. А перехід на надання всіх державних послуг онлайн не тільки додасть зручності громадянам, але і дозволить зробити бюрократію і корупцію не типовим явищем.

Додамо, що на початку свого послання Зеленський розповів, що для тих, хто хоче отримати його текстову версію, надані QR-коди з можливістю завантажити виступ. Він також пожартував, що для тих, хто боїться «чіпування від Білла Гейтса», текстову версію викладуть на сторінці Офісу Президента.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close