Україна

Зеленський прокоментував закон про мобілізацію


Зеленський прокоментував закон про мобілізацію

Норми нового закону про мобілізацію допоможуть військовому керівництву, зазначив президент.

Норми нового закону про мобілізацію посилять контроль за ухилянтами. Про це сказав президент Володимир Зеленський на брифінгу у Вільнюсі в четвер, 11 квітня.

Він нагадав, що в Україні мобілізація триває постійно згідно з термінами відповідного законодавства. При цьому відбувається “багато маніпуляцій, російського наративу щодо зриву мобілізації”.

“Зверніть увагу на факти. Мобілізація постійно триває, як це і має бути, згідно з законодавством, у воєнний час, під час війни. Щодо закону, або одного із законів, які стосуються змін у мобілізації, того, що було проголосовано сьогодні вранці, за запитом наших військ, військового керівництва, є певні зміни в мобілізації. І, згідно з цією мобілізацією, так, є посилення контролю тих, хто ухиляється”, – сказав він.

Але, зазначив Зеленський, “будь-яка людина навіть без цього закону, яка порушувала закон мобілізації, і була в мобілізаційному віці, і вона була ухилянтом або ще щось робила поза законом, вона й так порушувала те чи інше законодавство”.

“Тут зафіксовано деякі зміни до деяких норм, які допоможуть військовому керівництву. Відпустки, покращення ротацій тощо”, – додав президент.

Нагадаємо, 11 квітня Верховна Рада схвалила в другому читанні законопроєкт про мобілізацію №10449. Документ набрав 283 голоси.

Кореспондент.net детально розібрався, що саме тепер зміниться в процесі мобілізації.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button