Україна

Зеленський презентував освітній застосунок Мрія

Школа це лише початок для Мрії – з часом застосунок розшириться на дошкільну, позашкільну, профтехнічну та вищу освіту.

В Україні створили новий освітній цифровий застосунок Мрія, яким зможуть користуватися учні, вчителі та батьки в нашій державі та за кордоном. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram в п’ятницю, 1 вересня.

“Українська освітня Мрія. Новий застосунок, який допомагатиме мільйонам наших людей так само ефективно, як Дія. Українські учні та учениці, батьки, вчителі – кожен зможе скористатися функціями Мрії. Сьогодні зробив першу презентацію проекту”, – написав президент.

За його словами, користуватися застосунком зможуть українські школи, вчителі та діти, які навчаються зараз за кордоном.

“Саме таких новин заслуговує 1 вересня – новин про те, що в українців буде більше можливостей, більше захисту, більше нормального освіченого життя”, – зазначив глава держави.

За словами Зеленського в застосунку є все, що потрібно школяру для навчання й не лише.

“Освітні програми, курси, відеоматеріали, позашкільні активності, олімпіади, гуртки. Все це буде доступно в одному застосунку”, – повідомив він.

У Мрії буде створено портфоліо учня в якому буде зібрано інформацію не лише по оцінки, а й про участь в олімпіадах, волонтерство, власні проекти та їх спортивні досягнення.

Окрім того, інтерфейс застосунку спланований таким чином, що у батьків буде можливість більш глибоко зрозуміти, що у дитини виходить добре, а з чим їй необхідна допомога. До того ж батьки учнів просто в Мрії зможуть спілкуватись з вчителями.

Також за допомогою застосунку, батьки зможуть дізнатись чи перебуває дитина в укритті під час повітряної тривоги.

У свою чергу вчителі зможуть додавати інформацію про відвідування, оцінки та поведінку дитини. Вони зможуть знайти в застосунку матеріали для підготовки до уроків та додатковий контент, що допоможе зробити навчальний процес простішим та цікавішим

За словами Зеленського – школа це лише початок для Мрії. З часом застосунок розшириться на дошкільну, позашкільну, профтехнічну та вищу освіту.

Нагадаємо, в Україні новий навчальний рік триватиме з 1 вересня 2023 року до 28 червня 2024 року.

Також стало відомо, що в українських школах будуть діяти три формати навчання.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button