Україна

Зеленський представив нового главу МЗС: не бійтесь, ми не хочемо захопити цю будівлю

Президент України Володимир Зеленський представив дипломатичному корпусу нового міністра закордонних справ Вадима Пристайка.

«Сьогодні я хочу вам представити людину, нашого нового міністра закордонних справ. Ви знаєте його дуже багато років, а я з ним працюю десь чотири місяці. Я дуже задоволений нашою роботою. Іноді є складні рішення, складні розмови і складні дзвінки з дуже складними людьми, коли нам потрібно було вирішувати в одну секунду. Я бачив, як це робив Вадим, як він мені дійсно дуже допомагав», – зазначив Зеленський.

Він також додав, що радий особисто познайомитись з дипломатичним військом. «Ви знаєте, що відбувається в нашій країні і за її межами. І одна з найголовніших війн – це дипломатична. Я хочу вам подякувати, що ви кожного дня зранку до вечора, а іноді вночі – і це правда, вибачте за ці дзвінки, – дійсно бороните Україну», – додав Президент..

Володимир Зеленський також пожартував, що МЗС України розміщується в найкращій будівлі, в яку проте Офіс Президента не збирається переїжджати.

«По-перше, я вам трішечки заздрю, у вас найкраще місце, найкраща будівля. Але не бійтесь, ви не переїжджаєте. Ми не хочемо захопити цю будівлю. Диктаторства в Україні немає. Тому я із задоволенням представлю нового міністра Пристайка Вадима Володимировича. І я впевнений, що за його керівництва наша дипломатія вийде на ще більш високий рівень», – сказав Глава держави.

В свою чергу Вадим Пристайко також пожартував, що в нього була підготовлена «коротка промова, хвилин на 45, яку втім він не буде виголошувати, оскільки Президент поставив нову планку в промовах.

«Володимире Олександровичу, я хочу сказати, що перед вами частина нашого війська, навчене, досвідчене і освічене та готове до застосування», – додав Пристайко.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила Вадима Пристайка у свій перший сесійний день 29 серпня.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close