Україна

Зеленський представив нове командування Генштабу ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 29 липня, представив новопризначене командування Генштабу Збройних сил України (ЗСУ), інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу ОП.

“Користуючись нагодою, я у вашій присутності також хочу окремо привітати з призначеннями та представити вам нових командирів у нашому війську. Це головнокомандувач Збройних сил України генерал-майор Залужний Валерій Федорович, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Шаптала Сергій Олександрович та заступник головнокомандувача ЗСУ Мойсюк Євген Георгійович”, – сказав Зеленський, виступаючи перед військовослужбовцями Сил спеціальних операцій (ССО) у рамках робочої поїздки до Житомирської області.

Він уточнив, що вже підписав відповідні укази про призначення.

“Ви всі чудово знаєте цих людей, знаєте, що це справді потужні бойові офіцери, найголовніше – патріоти України, які мають досвід, відвагу, великий авторитет серед наших військовослужбовців. Я дякую попередньому керівництву Генерального штабу ЗСУ та впевнений, що новопризначене нарощуватиме отриманий бойовий досвід, перехід української армії на стандарти НАТО, і разом із Міністерством оборони України створить належні умови для всіх наших українських захисників”, – додав президент.

 

 

Back to top button