Україна

Зеленський попросив представників церков про міжнародну адвокацію України


Зеленський попросив представників церков про міжнародну адвокацію України

Глава держави зустрівся з українськими римо-католицькими та протестантськими лідерами з нагоди Великодня.

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 2 квітня зустрівся з представниками Римо-католицької та протестантських церков, які проживають в Україні. Він привітав їх із Великоднем і побажав перемоги України у війні з російськими окупантами, повідомляє пресслужба ОП.

Зеленський подякував священнослужителям за підтримку вірян у час війни та молитви.

“Дуже важливо, що в людей є можливість прийти, поговорити з вами, помолитися. Також хотів би подякувати службі наших військових капеланів. Завдяки вам у наших хлопців і дівчат на фронті є змога поспілкуватися та відчути підтримку з вашого боку”, – зазначив президент і додав, що важливо посилювати капеланську службу представниками різних церков.

У свою чергу, священнослужителі запропонували Зеленському започаткувати загальнодержавний молитовний сніданок. Президент підтримав цю ідею.

Глава держави також відзначив, що важлива комунікація між церквами різних країн. Зеленський наголосив, що для України дуже важливо, що церковні ієрархи можуть донести українські месседжі до церков в інших країнах.

На це голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, член Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій Валерій Антонюк відповів, що представники церков мають не лише продовжувати адвокацію України, а й порушувати це питання на всіх можливих рівнях. 

Нагадаємо, у великодньому зверненні Папа Римський звернувся до України і Росії із закликом провести обмін полоненими у форматі “всіх на всіх”. 

Зеленський привітав українців із католицьким Великоднем

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 1 =

Back to top button