Україна

Зеленський попередив про “найскладнішу зиму”

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Зеленський попередив про найскладнішу зиму

Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський підбив підсумки 104-го дня війни

Керівництво країни створює штаб для підготовки до наступного опалювального сезону. Перші рішення вже ухвалено.

 

Влада України готується до наступного опалювального сезону, який стане найскладнішим за всі роки незалежності. Про це увечері у вівторок, 7 червня, заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні за підсумками 104-го дня війни.

 

“Що б не планували собі окупанти, ми повинні готуватися до наступної зими. … В умовах, які ми маємо зараз через агресію Росії, це буде справді найскладніша зима за всі роки незалежності. Але! Усе нормально. Мусимо пройти її так, щоб наші люди відчували нормальну роботу держави”, – сказав глава держави.

 

Він повідомив, що напередодні президент, прем’єр-міністр, міністри енергетики, економіки, міністр розвитку громад та територій, керівники Нафтогазу, Укренерго, Енергоатому та НКРЕКП, представник Офісу президента провели нараду, за підсумками якої вирішили створити штаб для підготовки до наступного опалювального сезону – закупівлі достатнього обсягу газу на сезон, накопичення вугілля, виробництва електроенергії.

 

“Зараз у нас не буде продажу нашого газу та вугілля за кордон. Увесь внутрішній видобуток буде спрямований на внутрішні потреби наших громадян. … Поставив уряду дуже конкретне завдання зробити все, щоб тарифи на газ та електрику і в наступному опалювальному сезоні не змінилися”, – підкреслив Зеленський.

 

Також глава держави наголосив на важливості реалізації найближчими місяцями ремонтної програми для ТЕС, ТЕЦ і котелень, зокрема для тих, які були пошкоджені або повністю розбиті російськими ударами.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button