Україна

Зеленський помилував засудженого у РФ українського політв’язня Сергія Литвінова

Сергія Литвінова затримали влітку 2014 року в Ростові-на-Дону за звинуваченнями у розбої – за словами захисту, сфальсифікованими

Президент України Володимир Зеленський помилував засудженого у РФ українського політв’язня Сергія Литвінова, який перебуває у Диканівській виправній колонії. У Міністерстві юстиції України підписано наказ про негайне звільнення Литвінова.

Про це повідомив заступник міністра юстиції Сергій Петухов, – інформує 1NEWS.

“Підписав наказ про негайне звільнення Сергія Литвінова з Диканівської виправної колонії”, – написав Петухов.

Він також оприлюднив наказ, де зазначено, що Литвінова помилував Президент України Володимир Зеленський.

Додамо, що указ Президента про помилування датований 11 липня 2019 року.

Як повідомляли українські ЗМІ, засуджений у Росії українець Сергій Літвінов, якого українські правозахисники називали політв’язнем, перебуває нині в Диканівській колонії №12 міста Харкова.

Як повідомив журналістам сам Литвінов, там він перебував з 1 березня 2019 року. Його передали згідно з міжнародною конвенцією між Росією і Україною.

Нагадаємо, мешканця села Комишне Луганської області Сергія Литвінова затримали влітку 2014 року в Ростові-на-Дону за звинуваченнями у розбої – за словами захисту, сфальсифікованими. В 2016 році він був етапований у колонію в Магадані, отримавши за вироком суду в Ростові-на-Дону вісім з половиною років ув’язнення.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close