Україна

Зеленський підписав указ про невідкладні заходи щодо ліквідації наслідків негоди на заході

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи щодо ліквідації наслідків негоди на заході країни. Відповідний указ з’явився на сайті президента, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Зеленський зобов’язав Кабмін вирішити питання фінансування та забезпечити Львівську і Закарпатську області необхідними ресурсами для ліквідації наслідків негоди.

Відповідно до указу обласні державні адміністрації повинні провести аварійно-рятувальні, ремонтні та будівельні роботи для відновлення житлових будинків. До того ж їм необхідно відновити транспорту інфраструктуру, житлово-комунальне господарство, інженерні споруди і комунікації, а також провести протипаводкові роботи.

Зеленський зобов’язав місцеву владу надати постраждалим медичну допомогу, предмети першої необхідності та забезпечити їх питною водою.

Нагадємо, в Івано-Франківській області через негоду підтопило 3 тис. 240 господарств. Найбільше постраждали 4 райони – Калуський, Богородчанський, Надвірнянський та Долинський. Рятувальники врятували 35 людей, з них 5 дітей.

Володимир Зеленський висловив слова підтримки рідним загиблих внаслідок негоди.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close