Україна

Зеленський перетворив Медведчука на символ опору, – депутат від ОПЗЖ

Указом про накладення санкцій на Віктора Медведчука та його дружину Оксану Марченко Президент  Володимир Зеленський своїми руками створив собі розумного, сильного, хитрого, відчайдушного, мотивованого, вольового і дуже непередбачуваного суперника. Таку думку висловив депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ренат Кузьмін на своїй сторінці у Facebook.

фото 1News

На його думку Медведчук точно знає, як взяти владу і що потрібно зробити для порятунку країни.

«(Зеленський створив -= ред.) суперника, який дуже давно дружить з Путіним (президентом Росії Володимиром Путіним – ред.) і багатьма президентами країн СНД, якого підтримує найконструктивніша та найбільш прагматична частина українських виборців і який є лідером найбільшої опозиційної партії України», – зазначає Кузьмін.

На думку депутата, тепер Зеленський буде змагатися за владу ні з Порошенком, ні з Тимошенко і навіть не з Бойком. Тепер йому належить боротися за владу з Медведчуком.

«І всі втомлені від війни, ненависті, насильства та брехні українці будуть допомагати Медведчуку, якого Зеленський сам перетворив на символ українського опору, борця зі свавіллям, насильством і зовнішнім управлінням», – вважає депутат від ОПЗЖ.

Кузьмін впевнений, сьогодні «саме Медведчук є реальною і поки єдиною альтернативою діючому режиму неадекватів, які ведуть країну до краху». «Вони його просто панічно бояться, ось і роблять все для його знищення. Що ж, нас всіх чекає дуже жорстоке протистояння, доленосне для країни і її втомленого від клоунів та мародерів народу», – підсумував Ренат Кузьмін.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button