Україна

Зеленський об’єднався з радикалами в боротьбі проти діалогу щодо миру, – «Опозиційна платформа – За життя»

Президент України Володимир Зеленський об’єднався з «партією війни» і радикалами в боротьбі проти діалогу щодо миру. Про це йдеться в офіційній заяві партії «Опозиційна платформа – За життя» щодо зриву телевізійного мосту між громадянами України та Росії.

«Заява Володимира Зеленського з приводу можливого телевізійного мосту між громадянами України та Росії – це відповідь усім, хто сподівався на мир і зміни в Україні. Синхронно з «партією війни», радикальними націоналістами і співочими піар-проектами Президент України відкинув будь-яку можливість для діалогу. Злякавшись закликів Андрія Білецького та погроз радикалів, Президент вирішив убезпечитися і просто «перебіг» на їх позиції», – заявили в політсилі.

Там також констатували, що за п’ятдесят днів перебування при владі Володимир Зеленський «повністю переродився».

«Він швидко забув про обіцянки досягти миру і покращити життя людей. Нічого не зроблено для зниження тарифів, підвищення зарплат і пенсій. Нема кроків, спрямованих на укладення нової транзитної угоди і безперебійного проходження опалювального сезону. Ніяких рішень для того, щоб, нарешті, припинити дискримінацію російськомовних громадян, зняти заборони, квоти і обмеження. Доля людей, що залишаються за лінією розмежування, владу не цікавить. Економічна, торговельна соціальна блокада Донбасу триває. Як і Петро Порошенко, чинний Президент відмовляється від прямих переговорів і винаходить все нові посередницькі формати. Тим часом війна на Донбасі триває», – йдеться в заяві.

В «Опозиційній платформі – За життя» обурені тим, що замість рішучих дій на посаді глави держави Володимир Зеленський зайнявся облаштуванням свого побуту і «переїздами» свого офісу.

«На державні посади замість професійних управлінців призначають друзів, кумів і друзів друзів. Під маркою «переговорів» з міжнародними партнерами Володимир Зеленський зайнявся політичним туризмом і цитуванням тез Петра Порошенка перед західними журналістами. Традиційними формами його активності як Президента України залишаються ролики, пости у соціальних мережах і комічні сценки з біганиною по фонтанах. На жаль, «бутафорська» політика не поверне миру країні і не забезпечить поліпшення життя для громадян», – впевнені в партії.

«Опозиційна платформа – За життя» заявила, що відмова від прямих переговорів – це згубний для країни шлях.

«Переговори у чотирикутнику Київ – Донецьк – Луганськ – Москва залишаються єдиним способом домогтися реального припинення вогню, звільнення полонених, покрокової реалізації політичних угод і возз’єднання України. Ми впевнені, що незважаючи на протидію націоналістів і радикалів, всупереч політичному боягузтву нинішнього керівництва країни, діалог буде встановлений. Цього сьогодні хоче український народ! Після нашої перемоги на виборах ми виконаємо волю українського народу. Ми відновимо мир, повернемо людей та об’єднаємо країну. Український народ переможе!» – резюмується в заяві політсили.

Back to top button