Україна

Зеленський обіцяє пенсіонерам з 1 квітня – доплату в 1000 гривень, а з 1 травня – індексацію

Про це Президент України заявив, у своєму зверненні до громадян

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 1 квітня Кабінет Міністрів України буде готовий виплатити додаткову 1 тисячу грн тим, хто має пенсію менше ніж 5 тисяч грн, а з 1 травня 2020 року буде здійснено індексацію пенсій.

Про це повідомляє 1NEWS.

“З 1 квітня 2020 року уряд буде готовий виплатити додаткову 1 тисячу грн тим, хто має пенсію менше 5 тисяч грн. А з 1 травня 2020 року буде здійснено індексацію пенсій”, – сказав він у своєму зверненні до українців у середу.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Tags

Останні новини

One Comment

 1. ВИБІР Є ЗАВЖДИ або ВІДЛУННЯ ДУМКИ
  Дехто протягом останньої виборчої компанії закликав нас ДУМАТИ. А давайте вже нарешті навчимося МИСЛИТИ. І головне, перестанемо в час досить напруженої ситуації виливати і поливати своїми фекаліями навколишній світ. Ми Нація. Ми Народ. Ми Держава. Ми Країна, яка зуміла скинути кайдани, зупинити Змія Горинича і ,головне, зберегти Честь.
  Політики чи різного типу провидці усе роблять для того, щоб була напружена ситуація і панував безлад. Просто вони не уявляють своєї ролі, коли країною керуватиме закон, порядок і стабільність. Щоб цього не сталося, вони вигадують різного типу загрози зради і своїми кволими голосами та кривими рученьками намагаються вилізти зі свого болота та багнюки. Для цього усіма засобами роблять спроби збунтувати залишки своїх адептів і їх кріпаків.
  Я, як учасник Революції Гідності, звертаюся до них і заявляю – у вас нічого не вийде, бо чим більше ви розкидаєте навколо себе свої відходи, тим більше ви знищуєте про себе пам’ять. Бо про вас будуть судити не по тому, що ви колись ніби доброго зробили, а про те, чого ви не зробили або зробили в супереч волі і бажанню людей. А громадяни хочуть бачити конструктив як від влади, так і від опозиції. Я би ввів таке правило реєстрації у кандидати різних рівнів . – Здати іспит з історії державотворення України. Щоб люди, які хочуть стати нашими обранцями, усвідомлювали роль і відповідальність публічної особи. Бо часом таке враження, що хто голосніше крикне “Ганьба!” і “Зрада!”, той вже себе уявляє отаманом або навіть гетьманом.
  Я твердий прихильник сильної конструктивної опозиції, бо саме тоді ми маємо впевненість у пануванні демократії. Але не прихильник тих, так званих лідерів, які позбувшись булави вилазять ногами на стіл і у брудних черевиках і повчають когось як треба чистити взуття. Переконаний, що теперішня опозиція, тобто колишня влада, вже не має жодних шансів повернутися до корита. Бо вони обрали невірну тактику: по-перше, вони не омолодили свої ряди, а по-друге, не зрозуміли, що усі ми давно змінилися.
  Ми вже давно не віримо дешевим гаслам і завченим текстам. Ми потребуємо нових підходів і нових поглядів у зміні суспільних відносин між державою і громадою. Ми пробачаємо помилки, бо відомо, що той який навіть не пробує нічого змінити, той не змінюється. Повага один до одного, цілковита довіра і прийняття рішень у конструктивних дискусіях і суперечках – і тоді ми знайдемо виходи з часто не простих ситуацій .
  Громадяни, які дали опір чи не найпотужнішій Імперії у світі, заслуговують бути почутими і не обманутими . Ми не раби – Раби не ми. І тому, чиєсь прагнення маніпулювати нашими людськими бажаннями та інтересами є приреченим. Особливо, це стосується тих, хто вже неодноразово мав можливість збудувати міцну Державу, а сам займався просто Мародеством. Ще донедавна нами захоплювався увесь цивілізований світ. Ми доведемо, що усе це було недаремно і тепер підтвердимо свій статус економічно міцної з давніми демократичними традиціями держави. Так – це пафосно, так – це, на перший погляд, загальні слова, так, усі про це мріють,але ми з цими думками маємо завжди робити свій вибір, коли нами намагаються маніпулювати.
  Давайте просто жити і творити так, щоб не було нам соромно за наші дії.

Back to top button
Close
Close