Україна

Зеленський провів телефонну розмову з Путіним

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.

фото 1News

Зазначається, що сторони обговорили виконання домовленостей, досягнутих під час Нормандського саміту 9 грудня 2019 року в Парижі, а також підготовку до наступної зустрічі лідерів «Нормандської четвірки».

Окремо Володимир Зеленський та Володимир Путін акцентували увагу на процесі звільнення утримуваних українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, а також у Російській Федерації.

Сторони погодилися з необхідністю активізувати роботу на рівні Тристоронньої контактної групи у Мінську задля реалізації досягнутих домовленостей.

У прес-службі Володимира Путіна зазначили, що розмова пройшла з ініціативи Президента України.

“Президент Росії наголосив на важливості повної і безумовної реалізації мінського «Комплексу заходів» і рішень, прийнятих на самітах в «нормандському форматі», в тому числі в Парижі 9 грудня 2019 року”, – говориться у повідомленні.

“У зв’язку з відомими висловлюваннями представників українського керівництва Володимир Путін прямо поставив питання – чи має намір Київ реально виконувати мінські домовленості. Порушено також питання, що стосуються підтримки стійкого режиму припинення вогню, подальшого розведення сил на лінії зіткнення і робіт з розмінування. Висловлено готовність продовжити зусилля, спрямовані на звільнення і обмін пов’язаних з конфліктом утримуваних осіб”, – додали у Кремлі.

Крім того, прес-служба додала, що Володимир Путін висловив співчуття у зв’язку із загибеллю 13 лютого громадян України в дорожньо-транспортній пригоді в Псковській області.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close