Україна

Зеленський обдурив всіх: Під маскою «свого хлопця» виявився «третьосортний офіціант», – публіцист

Президент України Володимир Зеленський разом зі своєю командою обдурив своїх виборців, змусивши повірити в те, що до влади прийде «людина з народу», яка принесе процвітання країні. Про це йдеться в статті «Він не президент – він офіціант: Зеленський нас всіх обдурив», опублікованій на сайті ZIK.

фото 1News

Автор статті наводить аналогію, щодо хороших менеджерів з продажу, які знають, що покупцеві треба продати не товар, а мрію. Цим трюком користуються як чесні торговці, так і нечисті на руку ділки, які намагаються втюхати браковану річ в красивій обгортці.

«Півтора роки тому нам, звичайним українцям, на виборах президента України, продавали красиву мрію: мир на Донбасі, щасливих пенсіонерів з гідною пенсією, радісну молодь, яка нарешті отримала шанс на хороше життя у власній країні, а не за кордоном, державу, що  процвітає. Всі ми так втомилися від нескінченної брехні і обману, війни і нахабного грабежу, що повірили в слова того, хто так талановито втілився в роль президента в серіалі. Дивлячись на екранного Голобородька, що розсікає столицею на велосипеді, нам здавалося, що ось він – президент, про якого ми всі мріяли. Через півтора року з’ясувалося, що нам просто втюхали третьосортного клоуна в красивій обгортці, який сильний хіба що в записі проникливого селфі-відео», – пишеться в статті.

Автор зазначає, що по факту країною керують іноземці, «а нинішній президент зі своїми соратниками більше нагадує догідливого офіціанта з усміхненою посмішкою і фразою: «Чого забажаєте?».

«На догоду МВФ Україна розпродає свої землі, іноземці отримують сотні тисяч доларів в наглядових радах, методично доводячи до банкрутства наші підприємства, заводи зупиняються, падіння темпів промисловості, аграрного сектора, та й в цілому економіки – просто безпрецедентне! При цьому бабусі продовжують отримувати інфаркти від платіжок за комунальні послуги, повсюдно через «медичну реформу» закриваються лікарні, медики продовжують отримувати копійки. Дійшло до того, що навіть молоді мами не можуть отримати «бебі-бокси», тому, що їх просто немає!» – обурюється публіцист.

Він нагадав, що Зеленський обіцяв гучні посадки корупціонерів, а також завершення розслідувань гучних кримінальних справ. Але в підсумку слідство так і тупцює на місці.

«Судячи з тієї різношерстої публіки, яка сидить в стінах Верховної Ради, всі ці вчорашні фітнес-тренери і тамади здатні хіба що листуватися з повіями в робочий час, та радити бабусям в селі продати дворняжку, щоб заплатити за газ. І кнопки натискати, за вказівкою іноземних ляльководів. Не так давно Зеленський, здається під час візиту до Одеси на багатостраждальний затонулий танкер «Делфі», який вже майже рік не можуть прибрати з пляжу, занепокоївся, як би владу не назвали імпотентною. Знаєте, цей діагноз можна поставити тим, у кого хоча б фізично присутній еректильний орган. А у нинішньої влади, судячи з її безпорадності – його повна відсутність», – резюмував автор статті.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close