Україна

Зеленський назвав виклики, які стоять перед Україною

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Зеленський назвав виклики, які стоять перед Україною

Глава держави сказав, що зараз часто неправильно сприймають слова щодо необхідності відновлення України.

 

Україна вже зараз має починати готуватися до опалювального сезону, оскільки перед країною “стоїть  багато викликів пов’язаних із успішним проходженням зими”. Про це у понеділок, 4 липня, заявив президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.
 
“Треба вже готуватися до зими і зробити все, щоб ми пройшли цю зиму спокійно з погляду енергетики. Незважаючи на будь-які загрози, які щодня створює Росія”, – сказав президент.
 
Він зазначив, що до України щодня додаються населені пункти, які звільнили від окупації. А це означає, що потрібно все більше ресурсу та часу на відновлення.
 
Глава держави наголосив, що відновлення України має на увазі під собою не тільки далекосяжні плани, а й ті кроки, які влада має вже зробити сьогодні.
 
Говорячи про відновлення, президент сказав, що зараз важливо розпочинати підготовку шкіл, університетів та інших навчальних закладів до навчального року.
 
“Вони мають бути готові до роботи в нових умовах постійної загрози. Зокрема йдеться про ракетні удари, які завдають росіяни”, – сказав він.
 
Крім цього, глава держави зазначив, що багато підприємств припинили роботу після повномасштабного вторгнення, зруйновано багато будинків, інфраструктуру.
 
“Це означає потребу у колосальних коштах на відновлення інфраструктури, на повернення медицини та соціальних послуг. На відновлення нормального економічного життя. Одних лише зруйнованих будинків у звільнених районах – десятки тисяч”, – підсумував Володимир Зеленський.
 
 
Нагадаємо, під час конференції у швейцарському Лугано представлено план будівництва 30 ГВт “зеленої” енергетики України до 2032 року.
 
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button