Україна

Зеленський міг тричі таємно зустрічатись з Коломойським – ЗМІ

За даними журналістів, зустрічі могли проходити в багатоповерховому будинку на вулиці Грушевського, де проживає Зеленський

Програма “Схеми” провела розслідування та повідомляє, що президент України Володимир Зеленський міг за останні два місяці тричі таємно зустрічатися з олігархом Ігорем Коломойським.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними журналістів, зустрічі могли проходити в багатоповерховому будинку на вулиці Грушевського, де проживає Зеленський. У двох випадків із трьох там також були помічені автомобілі помічників президента Сергія Шефіра та Андрія Єрмака.

Перший випадок можливої зустрічі був зафіксований 31 жовтня. Журналісти зафіксували як із офісу Коломойського виїхав мікроавтобус Mercedes і заїхав у підземний паркінг будинку на Грушевського.

Також на території будинку були помічені автомобілі помічників Зеленського Сергія Шефіра та Андрія Єрмака.

Через два тижні, 15 листопада, журналісти Схем зафіксували, як з території будинку на Грушевського одночасно виїхали автомобілі Єрмака та Шефіра. Пізніше паркінг покинув також мікроавтобус Mercedes Viano, який раніше часто бачили біля офісу Коломойського, та заїхав на парковку будинку олігарха. В той же час, видання відзначає, що цією машиною також користувався один із власників студії Квартал 95 Тимур Міндіч.

Журналісти також повідомляють, що 19 жовтня територію будинку на Грушевського покинув автомобіль Scoda Superb, який поїхав до офісу Ігоря Коломойського.

Журналісти повідомляють, що направили запит до Офісу президента, щоб там підтвердили або спростували дану інформацію. Відповідь наразі не надійшла.

Сергій Єрмак і Ігор Шефір спростували зустрічі з Коломойським у будинку Володимира Зеленського.

Сам олігарх заявив, що після обрання Володимира Зеленського президентом України бачився з ним один раз. Він також повідомив, що між ними немає «комунікаторів».

«Нічого не змінилося. Так, рідко, іноді може sms якусь, комікс якийсь відправлю. У нас немає з президентом Зеленським ніяких інтересів, які перетинаються. Ми ніяк не пов’язані», – заявив Коломойський.

Джерело: Радіо Свобода

Останні новини

Back to top button