Україна

Зеленський літав в Оман за гроші своєї дружини

В Офісі президента заявили, що Олена Зеленська оплатила з власних коштів переліт і проживання у готелі

В Офісі президента заявили, що візит Володимира Зеленського до Оману у січні не мав офіційного статусу, а відбувався з приватною метою, але через багаторічну відсутність візитів найвищого рівня між Україною та Оманом президент вирішив використати поїздку для зміцнення дипломатичних відносин.

Про це відповіли в Офісі президента на запит “Української правди”, – повідомляє 1NEWS.

“Поїздка президента до Султанату Оман не мала офіційного статусу, відбувалася з приватною метою та за власні кошти. Враховуючи відсутність візитів найвищого рівня між Україною та Султанатом Оман з дати встановлення дипломатичних відносин (19 травня 1992 року), президент України використав відвідання Султанату для встановлення контактів з його керівництвом, координації взаємних кроків з метою зміцнення дипломатичних відносин між країнами, активізації двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва”, – заявили в Офісі президента.

А також додали, що у зв’язку з тим, що візит був неофіційним, Офіс президента до підготовки та організації поїздки не залучався, організаційно-протокольне забезпечення візиту Зеленського до Оману не здійснювалося і делегація не передбачалася.

Зазначається, що переліт і проживання у готелі в Омані оплачувала дружина президента Олена Зеленська з власних коштів.

При цьому в ОПУ додали, що на офіційному сайті президента “всебічно висвітлюється діяльність глави держави з метою інформування громадськості про зустрічі Володимира Зеленського, які мають суспільний інтерес”, зокрема, там можна ознайомитися  і з деталями зустрічей в Омані.

Також зазначається, що у зв’язку з катастрофою українського літака в Ірані, Зеленський “перервав свій приватний візит” до Оману та повернувся до Києва, а керівництву Оману написав листа з подякою за допомогу у швидкому поверненні на батьківщину.

Останні новини

Back to top button