Україна
Гаряча новина

Зеленський анонсував всенародне опитування в день місцевих виборів

Президент України Владимир Зеленський заявив, що в день місцевих виборів 25 жовтня буде проведене всенародне опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. Про це говориться у відео-зверненні Глави держави, повідомляє 1News.

«25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі 5 важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що раніше нас ніколи не питали. П’ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку. Не політиків з високих кабінетів, не незалежних експертів з телешоу, не агентів з інших держав. Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: «А що думаєш ти?» Чому твоя відповідь важлива? Тому, що буде так, як вирішиш ти», – говориться у зверненні Президента.

Зеленський нагадав, що його передвиборчу програму як кандидата у Президенти, він пропонував писати саме народу України «Це була демо-версія народовладдя. Його реальне запровадження стало нашою з тобою метою. І наразі парламент готується закріпити цей важливий механізм на законодавчому рівні. Та право народу на висловлення своєї думки є священним і йому не потрібне на це благословення від політиків. І ніщо не заважає нам з тобою просто поговорити відверто», – зауважив він.

Володимир Зеленський не повідомив, що це за п’ять питань, однак пообіцяв озвучити їх найближчим часом.

25 жовтня на виборчій дільниці я поставлю тобі 5 важливих питань.5 питань, які нам раніше ніхто ніколи не ставив. 5 питань, щоб дізнатися саме твою думку!

Опубліковано Володимиром Зеленським Понеділок, 12 жовтня 2020 р.

Останні новини

Back to top button