Україна

Зеленському зробили тест на коронавірус

Президенту України Володимиру Зеленському зробили тест на коронавірус. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в інтерв’ю “Українській правді“, передає 1NEWS.

фото 1News

 

Він зазначив, що всім, хто перетинався з нардепом Сергієм Шаховим, який був заражений Covid-19, робили тестування, в тому числі президенту і прем’єр-міністру.

“І президенту зробили, керівнику Офісу, заступникам зробили. Я поясню: треба було зробити тестування, тому що це були контактні особи, які контактували з одним з перших випадків в Києві, яким був депутат Шахов”, – зазначив він.

Тимошенко додав, що тестування робили відразу, щоб зрозуміти, що робити, в разі підтвердження, були б інші заходи безпеки щодо карантину в ОПУ.

Відповідаючи на питання, чи розроблений якийсь план на випадок, якщо захворіє Президент, Тимошенко зазначив, що такий план є.

“Якийсь протокол розроблений. Але ж зрозуміло, що виконуючого обов’язків нема. Ну, може там спікер Верховної Ради може якось виконувати обов’язки. Але президент завжди на зв’язку, тому, я думаю, що якщо, не дай Бог, щось – робота відбуватиметься у телефонному режимі”, – додав азаступник глави Офісу Президента.

Також Тимошенко додав, що Володимир Зеленський кожного дня з ранку до вечора перебуває в Офісі Президента.

“Так. Він кожного дня тут, з ранку до вечора”, – зазначив він.

Нагадаємо, про те, що народний депутат Сергій Шахов захворів на коронавірус стало відомо 18 березня. Спочатку він спростовував цю інформацію, однак після підтвердження інформації зі сторони МОЗ України все ж таки визнав хворобу. За певною інформацією він захворів після подорожі до гірськолижного курорту Куршевель.

31 березня Шахова виписали з Олександрівської лікарні.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close