Україна

Здохни: лісничі фотографуються з розтерзаними тваринами, мережа лютує

Син лісничого Держпідприємства «Рахівське лісове державне господарство» відкрив полювання на рись, занесену до Червоної книги

Користувачі соціальних мереж поширюють фотографію, на якій чоловік хвалиться вбивством.

«Ах, в Карпатах сніг! І син лісничого Державного підприємства “Рахівське лісове державне господарство” на прізвище Кабаль почав полювання на червонокнижну рись … Остап Семерак – а може, це хтось із високих чиновників собі опудало в баньку замовив?», – коментує Галя Плачинда.

Вона також додала, що згідно з даними Червоної книги, в українських Карпатах залишилося всього 350 особин цієї тварини.

«Цих хижаків всього 350, а тварин, які їх вбивають набагато більше. Може відкрити полювання на браконьєрів. Для мотивації за кожне вухо браконьєрів платити 1000 грн», – коментує її пост Анатолій Веселов.

«Міністерство екології, яке вже було підписало ліцензію на відстріл лосів, і змінило своє рішення тільки після того, як зоозахисники перекрили всі входи / виходи в міністерство – як таке” міністерство екології “може перешкодити відстрілу інших тварин ?! Я вже не перший раз переконуюся, що так зване “міністерство екології” не зовсім правильно зрозуміло свою місію », – додає Лана Вєтрова.

У групі «Небайдужа Рахівщина» повідомляють, що браконьєрство – сімейна традиція. Так, відстрілом рідкісних тварин займається Кабаль Володимир – лісничий, та його син (зверху на знімку).


Нардепи вже пообіцяли з цього питання депутатське звернення до правоохоронців.

Нагадаємо, раніше міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак підписав ліміти використання мисливських тварин, незважаючи на введену раніше заборону на полювання на лосів протягом 25 років.

Джерело: Politeka

Загрузка...
8peK Mobster
Загрузка...
Close