Україна

Зброя для України: Кулеба дав пораду європейцям


Зброя для України: Кулеба дав пораду європейцям

Міністр закордонних справ України нагадав європейським партнерам, що епоха миру завершилася і війна поступово наближається до їхніх країн.

У деяких європейських лідерів досі є хибне сприйняття агресії Росії. Тому існує брак фінансування зброї для України. Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на Мюнхенській конференції з безпеки у суботу, 17 лютого.

За його словами, “ера миру в Європі минула”.

“Кожного разу, коли українські військові залишають чергове місто, бо не можуть його обороняти через брак боєприпасів – думайте про це не лише в контексті миропорядку і демократії. Думайте ще й про те, що російські солдати тепер на кілька кілометрів ближче до ваших домівок і ваших дітей. І якщо ви подивитеся з цієї точки ору – то знайдете гроші”, – заявив він.

Кулеба закликав партнерів не боятись передавати Україні сучасну зброю. Він нагадав, що у 1939 році Чехословаччина мала одну з найкращих оборонних індустрій у Європі, але Адольф Гітлер все одно її швидко захопив, бо “вона була на самоті”.

Нагадаємо, у ніч на 17 лютого стало відомо, що підрозділи ЗСУ покинули Авдіївку. Це сталося після кількох місяців безперервних штурмів російських агресорів, які втратили у боях за місто десятки тисяч військових і соні одиниць техніки.

Сьогодні президент Володимир Зеленський відреагував на втрату Авдіївки. А міністр оборони Рустем Умєров запевнив, що відповідні уроки було зроблено. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button