Україна

Збройним силам України передали 10 відремонтованих танків

Зазначається, що ще навесні поточного року ці бойові машини прибули з району проведення бойових дій на Донбасі у досить поганому стані

У Харкові для потреб Збройних сил України передано 10 відремонтованих танків Т-64БВ.

Про це повідомляє 1NEWS.

Так, у Харкові на Державному підприємстві “Харківський бронетанковий завод”, що входить до державного концерну “Укроборонпром”, завершено регламентований ремонт та модернізацію 10 танків типу Т-64БВ для потреб ЗСУ.

Зазначається, що ще навесні поточного року ці бойові машини прибули з району проведення бойових дій на Донбасі у досить поганому стані. Протягом декількох місяців фахівці підприємства оборонно-промислового комплексу виконали вагомий обсяг робіт: відновили роботу майже усіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння, а також встановили сучасні засоби зв’язку, апаратуру супутникової навігації і камери заднього виду.

“Танки у нас отримали друге і набагато краще “життя”. Адже тепер стали більш ефективними в експлуатації, грізними та непереможними у бою”, – сказав директор “Харківського бронетанкового заводу” Вячеслав Стрелець.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close