Україна

Збройні сили України взяли на озброєння невидимий безпілотник

Новітній Spectator-М1 піднімається на висоту до 3 600 метрів, має максимальну швидкість у 120 км/год, швидкість, при якій виконується завдання, – 70 км/год

Збройні Сили України прийняли на озброєння модернізований безпілотний комплекс Spectator-М1, який може підніматися на висоту 3,5 км і досягати швидкості 120 км/год.

Відповідний наказ підписав міністр оборони Степан Полторак, – інформує 1NEWS.

Spectator-М1 створений у співпраці з фахівцями Київського політехнічного інституту і призначений для ведення повітряної розвідки вдень і вночі.

“Spectator-М1 – вдосконалена версія безпілотників Spectator від ВАТ “Меридіан” ім. С.П Корольова. У ході модернізації безпілотний комплекс отримав новий тепловізор, досконалішу станцію управління, а також зменшену вагу, що дозволяє йому знаходитись у повітрі більше часу”, – повідомляє прес-служба.

“Враховуючи малі розміри Spectator-М1, спеціально підібраний колір фюзеляжу, а також малу ефективну площу розсіювання, він залишається непомітним для противника”, – розповіли в Укроборонпромі.

Крім того, безпілотник отримав нову парашутну систему, що дозволило зменшити швидкість посадки до 3 м/с.

“Новітній Spectator-М1 піднімається на висоту до 3 600 метрів, має максимальну швидкість у 120 км/год, швидкість, при якій виконується завдання, – 70 км/год. В повітрі безпілотник може знаходитися понад дві години. Дальність польоту Spectator-М1 становить до 150 км”, – описали особливості БПЛА представники концерну.

Джерело: Укроборонпром

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close