Україна

Збанкрутіла мережа супермаркетів українського олігарха отримала нового власника

Засновник Concorde Capital Ігор Мазепа придбав на аукціоні кілька торгових центрів, земельних ділянок та торгівельне обладнання мережі "Амстор", які належали Вадиму Новинському

Компанія “Мадера Девелопмент”, кінцевим бенефіціаром якої є засновник і голова інвесткомпанії Concorde Capital Ігор Мазепа, придбала на аукціоні в системі “Прозорро.Продажі” кілька торгових центрів, земельних ділянок та торгівельне обладнання мережі “Амстор”.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Мадера Девелопмент” стала переможцем аукціону з пропозицією 456 млн грн. Стартова ціна лота становила 283,5 млн грн.

Продаж об’єктів нерухомості відбувся в рамках ліквідації ТОВ “Амстор”. Ця структура була визнана банкрутом постановою Господарського суду Дніпропетровської області від 23 липня 2019 року.

Сам Ігор Мазепа зазначив, що придбані Concorde Capital активи можуть коштувати більш ніж удвічі дорожче.

“Немає нічого дивного, що “Конкорд” входить в ту чи іншу інвестицію – наша робота знаходити потенційно привабливі об’єкти або бізнеси і далі або розвивати їх, або продавати. Якщо говорити про цю інвестиції, то логічно, що те, що потенційно може коштувати 40 млн доларів, ми придбали за 16 млн доларів. У сьогоднішній ринковій ситуації ми бачимо велику перспективу в роботі з недооціненими активами”, – прокоментував Мазепа купівлю мережі “Амстор”.

У пресслужбі “Укрексімбанку” уточнили, що майно було продано в рамках врегулювання простроченої кредитної заборгованості “Амстор” на суму близько 2 млрд грн.

У лот увійшли будівлі громадсько-торгових центрів та торгівельне обладнання в Краматорську, Запоріжжі, Мелітополі, Кременчуці, Бердянську, Маріуполі, а також земельна ділянка площею 7,7 га в Одесі.

Джерело: Економічна правда

Back to top button