Україна

Завтра оголосять пороговий бал ЗНО

Мінімальну кількість балів, яка дозволяє пройти поріг «склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та фізики оголосять 13 червня, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Українського центру оцінювання якості освіти.

О 10:00 розпочнеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО.

Поріг— це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник за виконання сертифікаційної роботи, щоб отримати оцінку у шкалі 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.

До складу експертної комісії входять фахівці — працівники Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти та інших установ і організацій.

Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на сторінках у Фейсбук Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України.

Засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» з іноземних мов, біології відбудеться 19 червня, з історії України, географії, хімії – 21 черня.

Результати учасників за шкалами 100–200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Схожі записи

Close
Back to top button
Close