Україна

Завтра на Хрещатику відбудеться «Велике жіноче ралі»

У Києві на Хрещатику 8 березня відбудуться змагання «Велике жіноче ралі», інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу КМДА.

“8 березня з 10:00 до 22:00 на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної) пройдуть змагання з авторалі для жінок “Велике жіноче ралі”, – йдеться у повідомленні.

Згідно із відповідним розпорядженням КМДА, змагання відбудуться для популяризації та розвитку фізичної культури у Києві, заохочення молоді до занять автомобільним спортом, посилення пропаганди здорового способу життя.

У змаганнях візьмуть участь винятково жіночі екіпажі (пілот та штурман). Відбудеться також окремий залік для дівчат на електромобілях.

У зв’язку із цією подією біля адміністративного будинку Київської міської ради на вулиці Хрещатик, 36 із 03:00 до 09:00 8 березня триватиме монтаж конструкцій та обладнання, необхідного для організації і проведення змагань.

Демонтаж конструкцій і обладнання здійснюватиметься з 22:30 8 березня до 03:00 9 березня.

Відповідальність за підготовку та проведення заходу взяла на себе громадська організація «Київський міський автомотоклуб».

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button