Україна

Завтра голова ОБСЄ відвідає Донбас

Чинний голова ОБСЄ, прем’єр-міністр Албанії та міністр європейських та закордонних справ Еді Рама планує у вівторок відвідати Донбас, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Дуже сподіваюся, що погода дозволить нам завершити те, що ми собі запланували, а саме завтра візит на Схід України, де я хочу подивитися, яка там склалася гуманітарна ситуація і ситуація з безпеки в районах, охоплених конфліктом, а також побачити практичну цінність роботи СММ на місцях”, – сказав Еді Рама під час прес-конференції в Києві у понеділок.

Окрім того, він наголосив, що вважає за можливе і необхідне розширення мандату СММ ОБСЄ в Україні.

“Це наша спільна позиція з паном міністром (Пристайком – ІФ), що внесок, який роблять віддані своїй справі співробітники і співробітниці СММ, є унікальним і дуже важливим для зниження напруженості й сприяння встановлення миру, стабільності і безпеки. Я також поділяю з паном міністром необхідність посилити цю місію, всіляко підтримувати її за рахунок насамперед належного бюджету. Також має бути забезпечено, щоб СММ не лише продовжувала виконувати свою роль, але і посилилася, розширила свою роль за рахунок кращих ресурсів і кращого технічного потенціалу”, – пояснив голова ОБСЄ.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close