Україна

Завод «Кузня на Рибальському» оштрафували майже на 800 тисяч гривень

Встановлено, що комерційне підприємство порушило умови одного з державних контрактів та не поставило Військово-Морським Силам України обумовлену угодою продукцію спеціального призначення

Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону забезпечено реальне виконання рішення суду щодо стягнення з ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» понад 790 тисяч грн штрафних санкцій на користь оборонного відомства.

Про це інформує 1NEWS.

Встановлено, що комерційне підприємство порушило умови одного з державних контрактів та не поставило Військово-Морським Силам України обумовлену угодою продукцію спеціального призначення.

У лютому 2020 року Спеціалізованою прокуратурою регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» пред’явлено позовну заяву щодо стягнення штрафних санкцій за порушення умов державного контракту.

З метою досудового врегулювання договірних відносин, Міністерством оборони України на адресу комерційного підприємства неодноразово направлялись листи з вимогами повідомити про стан виконання умов контракту та дату початку державних випробувань замовлених виробів, проте всі претензії залишилися без відповіді.

Господарським судом м. Києва задоволено позовну заяву прокуратури у повному обсязі, з підприємства-порушника стягнуто штрафні санкції за порушення умов державного контракту на поставку продукції військового призначення.

Наразі кошти в повному розмірі перераховано на рахунки Міністерства оборони України.

Джерело: Офіс генпрокурора

Останні новини

Back to top button