Україна

Завершено слідство стосовно народної депутатки-хабарниці


Завершено слідство стосовно народної депутатки-хабарниці

Встановлені два епізоди протиправної діяльності депутатки та її помічниці. Йдеться про одержання 11,3 тисяч доларів від двох громадян.

Досудове розслідування у справі, порушеній проти народної депутатки України та її помічниці за фактом одержання ними 11,3 тисяч доларів хабаря за безперешкодний перетин кордону – завершено. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Як відомо, фігурантки підозрюються у зловживанні впливом.

Слідством встановлено, що спільно зі своєю помічницею депутатка обіцяла громадянам за гроші забезпечити прийняття уповноваженими особами обласної військової адміністрації рішення про дозвіл на виїзд за межі України та внесення відповідних відомостей до інформаційної системи Шлях.

На сьогодні встановлені два епізоди протиправної діяльності депутатки та її помічниці. Йдеться про одержання 11,3 тисяч доларів від двох громадян за безперешкодний перетин кордону.

Нагадаємо, нардепка від СН зі своєю помічницею торгували дозволами на перетин кордону.

Також повідомлялося, що СБУ спіймала двох співробітників Держбюро розслідувань на хабарі – на замовлення бізнесмена вони хотіли підкупити працівника прокуратури і “вирішити потрібне питання”.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button