Україна

Затверджено план заходів із відзначення Дня Незалежності України

14 серпня на засіданні Уряду затверджено План заходів з підготовки та відзначення 28-ї річниці Незалежності України, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Кабінету міністрів України.

Проєкт розпорядження уряду розроблено Міністерством культури на виконання Указу Президента України.

Планом заходів передбачено проведення 23 серпня до Дня Державного Прапора України у місті Києві, інших населених пунктах та закордонних дипломатичних установах України офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України, а також культурно-мистецької події “День прапора” на Софійській площі у місті Києві.

24 серпня, у День Незалежності України, передбачено проведення урочистостей за участю представників центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, представників іноземних держав, міжнародних організацій, духовенства, громадськості, а також організацію та проведення урочистих заходів в інших населених пунктах України.

“Відбудеться покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та ін.”, – йдеться в повідомленні

Крім того, заплановано проведення інформаційно-освітніх та патріотично-виховних заходів, спрямованих на поширення знань про події та персоналії багатовікової історії українського державотворення, тематичних міжнародних наукових, науково-практичних конференцій, круглих столів, фотодокументальних виставок, присвячених 28-й річниці проголошення у 1991 році Незалежності України.

Закордонні дипломатичні установи України проведуть урочисті заходи, пов’язані з відзначенням 28-ї річниці Незалежності України, у тому числі за участю представників української діаспори.

Нагадаємо, вчора 1News повідомляло, що кліпмейкер Алан Бадоєв і хореограф Олена Коляденко стали режисерами «Ходи Гідності» до Дня Незалежності.

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button