Україна

Заступник генпрокурора України подав у відставку

Євген Єнін пояснив таке рішення політизацією справи Курченка

Заступник генпрокурора Євген Єнін подав у відставку, через те, що ситуація навколо справи “Курченкогейт” стала штучно політизованою.
Про це повідомляє 1NEWS.

“Ситуація навколо окремих проваджень, в тому числі стосовно цього кримінального провадження (Курченкогейт – ред.) певною мірою штучно політизована, і моїх зусиль для того, щоб зняти цю зайву політизацію, наразі дещо недостатньо. Тому я зробив такий вибір (піти у відставку – ред)”, – сказав Єнін.

Відповідаючи на запитання, чи чинився на нього тиск у цій справі, заступник генпрокурора заявив, що тиснути на нього “достатньо складно”. “Я вже пройшов достатньо життєвих випробувань, щоб підтвердити практично неможливість цього питання стосовно мене і вийти з цього з гідністю”, – наголосив він.

Єнін підкреслив, що не пожертвував кар’єрою, а зробив свій персональний громадянський вибір. “Я завжди казав, що не тримаюсь жодної посади і готовий її залишити в будь-який день. І сьогодні цей день”, – сказав він.

Єнін також висловив вдячність усім прокурорам Генпрокуратури і регіональних прокуратур, з якими йому довелося працювати.

Як повідомлялося, Єнін був призначений заступником генпрокурора 7 червня 2016 року. У ГПУ він відповідав за міжнародно-правове співробітництво.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close