Україна

Заробітчани активно інвестують в нерухомість у Львові

Львівські забудовники кажуть, що заробітчани – одні з найбільших їхніх клієнтів, інформує 1NEWS з посиланням на 4studio.com.ua.

Українські заробітчани активно вкладають зароблені гроші у нерухомість в Україні, пишуть у статті видання Financial Times.

Україна – найбільший одержувач грошових переказів від заробітчан щодо розміру економіки в Європі. Вони складають понад 11% ВВП України. Минулого року українці перерахували додому через трансфери або готівкою понад 14 мільярдів доларів, зауважує автор. Всього, за даними видання, за кордоном працює щонайменше п’ять мільйонів українців.

Через те, що люди не довіряють місцевим банкам, вони вкладають свої гроші в інші активи, переважно в нерухомість. Досить велика кількість таких купівель припадає саме на Львів. Місцеві забудовники кажуть, що заробітчани – одні з найбільших їхніх клієнтів.

27-річний Сергій повідомив у коментарі виданню, що минулого року придбав нову квартиру за 42 тисячі доларів. Протягом майже трьох років він щомісяця заробляв 1500 доларів, працюючи кухарем у польському ресторані.

У Польщі працюють від одного до двох мільйонів українців – там вони отримують втричі більше, ніж на батьківщині, у той час, як молоді поляки шукають роботу в країнах Західної Європи. Таким чином Польща відчуває брак робочої сили, мовиться у статті.

 

 

 

Back to top button