Україна

Записи розмов, які представив журналіст Бігус, можуть бути результатом технології діпфейк, – Поярков

Відомий художник, телеведучий та блогер Сергій Поярков вважає, що записи нібито телефонних розмов, на основі яких випустив серію розслідувань журналіст проекту «Наші гроші» Денис Бігус, можуть бути змонтовані на основі сучасної технології діпфейк. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Діпфейк – керований штучним інтелектом механізм заміщення обличчя людини на відео обличчям іншої людини шляхом машинного навчання. Таким же чином може бути замінений голос людини та її міміка.

Поярков іронізує, що «Бігус приховує від нас масу плівок, а даремно. «Ось це недавня розмова Зелі (Володимира Зеленського – ред.) з сепарами, а ще наш клоун постійно розмовляє то з Порошенком, то з далекобійниками, то з Путіним на білому коні, то з Буддою, а то і з самою царицею Мендель стогне під пітним Коломойським», – пише Поярков, додаючи відео змонтованої бесіди нібито президента України з представником так званою «ЛНР».

Це відео показує можливості технології діпфейк.

«Є плівки, як потерпілий  (мається на увазі Зеленський – ред.) ганяє в ОПі (Офісі Президента – ред.) зелених чортів і його глючить феєрверками, а є плівка як Зеленський дзвонить офігівшій Меркель і кричить їй: «Засранці, вам буде боляче»», – продовжує кепкувати Поярков.

Нагадаємо, за останні тижні проект «Наші гроші» Дениса Бігуса опублікував три серії сюжетів, в яких стверджує, що отримав записи розмов Віктора Медведчука, на яких той нібито розмовляє в представниками Росії та так званими представниками терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».

Back to top button