Україна

Запорізький автозавод розпродує свої цехи та склади

Стартова ціна - близько 420 млн грн

Запорізький автомобілебудівний завод виставив на продаж своє майно.
Стартова ціна – близько 420 млн грн, – повідомляє 1NEWS.

“Окремо виділене майно підприємства-боржника ПРАТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ АВТОМОБІЛЕБУДІВНИЙ ЗАВОД» (код ЄДРПОУ 25480917), що виставляється для продажу на аукціоні у вигляді: об’єктів нежитлової нерухомості загальною площею 142 220,60 кв.м, обладнання та устаткування. Вартість – 419 360 808,00 грн у тому числі з ПДВ”, – йдеться у повідомлені.

Серед майна, що виставляється на аукціон: машинобудівний, інструментальний, ремонтно-механічний, автоматично-механічний цехи, а також адміністративно-побутовий корпус.

Як раніше повідомлялось, 11 квітня Господарський суд виніс рішення про санацію “Запорізького автомобілебудівного заводу”.Термін санації – 6 місяців. План санації включає в себе покращення соціальної сфери, збереження існуючих робочих місць та створення нових. Завод має стати платоспроможним, сплачувати податки в місцевий та державний бюджети.

Також мова йшла про виведення ЗАЗу зі стану банкрутства в найкоротші строки, максимальне збереження інфраструктури виробничих потужностей та відновлення виробництва автомобілів.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close