Україна

Заочно засуджено кримську “сенаторку”-зрадницю


Заочно засуджено кримську сенаторку -зрадницю

У прокуратурі не називають прізвища зрадниці, але ТГ-канал Кримські партизани пише, що йдеться про Ольгу Ковітіді.

До 11 років позбавлення волі заочно засуджено кримську “сенаторку” (попередня назва посади – член Ради Федерації РФ від окупаційної влади Республіки Крим), яку  визнано винною у колабораційній діяльності, а також у виправдовуванні, визнанні правомірною збройної агресії РФ проти України, глорифікації її учасників. Про це повідомила пресслужба прокуратури АР Крим і Севастополя.

Повідомляється, що з моменту окупації Криму ЗС РФ у 2014 році обвинувачена перейшла на бік ворога. Спочатку була членом Ради Федерації Федеральних зборів Росії від окупаційної адміністрації РФ в Криму, у 2019 році її призначили повторно. Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України засуджена неодноразово виступала у пропагандистських засобах масової інформації держави-агресора.

“У своїх промовах вона публічно підтримувала незаконні дії окупантів та називала війну, розв’язану РФ, “порятунком населення від фашистської ідеології”. “Сенаторка” неодноразово закликала до необхідності активізації “спецоперації” та наголошувала, що це робиться з метою “очищення від погані”. У своїх виступах окупаційна чиновниця підтримувала вчинення російською армією воєнних злочинів та злочинів проти людяності на українській території, а також висловлювала вдячність “захисникам” та “визволителям”, – йдеться в повідомленні.

У прокуратурі не називають прізвища зрадниці, але ТГ-канал Кримські партизани пише, що йдеться про Ольгу Ковітіді.

Раніше повідомлялося, що п’ятьох окупаційних суддів з Криму заочно засудили за державну зраду. Після окупації півострова судді перейшли на бік ворога і при “новій” владі вони обійняли посади заступників голів “Євпаторійського міського суду” та “Бахчисарайського районного суду”, двоє із засуджених працювали у “Ялтинському міському суді” та ще один у “Совєтському районному суді”.

В Україні вперше позбавили професійного статусу адвокатку-зрадницю з Криму

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button