Україна

Залізничні лікарні можуть передати приватним структурам

Філія “Центр охорони здоров’я АТ “Укрзалізниця” (УЗ) розробляє механізм дій, що передбачають реформування залізничних клінічних лікарень компанії, зокрема розглядає можливість залучення інвесторів, передає 1NEWS з посиланням на сторінку ЦОЗ УЗ у Facebook.

“Це означає, що залізничні лікарні можуть стати приватними структурами, але з особливою інвестиційною угодою, яка гарантуватиме збереження робочого місця кожному медпрацівнику”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначено, що ЦОЗ УЗ розробляє нову програму страхування залізничників із щорічним покриттям на особу до 150 тис. грн.

“Товариство буде гарантом якісних медичних послуг у тристоронній угоді: працівників, лікарень і страхової компанії. Останню обиратимуть шляхом проведення конкурентних тендерних торгів на майданчику ProZorro із залученням до відбору найуспішніших страховиків”, – додали у філії.

Реалізація програми зі страхування, а також загалом реформування відомчих лікарень є частиною концепції згідно з планом впровадження стратегії АТ “Укрзалізниця” на 2019-2023 роки.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close