Україна

Закон про концесії можуть ухвалити ще цього року

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук сподівається, що Верховна Рада цього року ухвалить у другому читанні законопроект №8125 “Про концесії”. Про це він сказав під час конференції в Києві, інформує 1NEWS.

«Це новий комплексний закон, який враховує міжнародний досвід, при розробці якого залучалися найбільш успішні українські експерти. Зараз він в парламенті, чекаємо на друге читання. Сподіваюся, що цього року ми отримаємо його, бо дуже багато проектів чекають на запровадження нового законодавства», – сказав Тітарчук.

Він додав, що у новому законі поєднуються норми чотирьох раніше прийнятих законів щодо державно-приватного партнерства (ДПП) в Україні і найновіший досвід законотворення за кордоном.

«Ми намагаємося впровадити найкращі міжнародні практики, які зараз існують, і запровадити гарантії щодо довготермінових бюджетних зобов’язань», – сказав Тітарчук.

За словами заступника міністра, в Україні наразі є 192 проекти ДПП, але лише 66 із них – в активній стадії.

Ініційований Мінекономрозвитку законопроект №8125 “Про концесії” був внесений Кабінетом міністрів до Верховної Ради 15 березня 2018 року. 3 квітня Рада прийняла цей законопроект за основу.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close