Україна

Закарпаття закриває в`їзд та виїзд з області

В Закарпатській області введено надзвичайну ситуацію до 24 квітня.Також продовжено до 24 квітня карантинні заходи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко.

Він зазначив, що починаючи із 00.00 год. 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року на території області вводять обмежувальні заходи:

– зупинка роботи всіх ринків, за винятком великих продуктових оптових ринків;

– призупинено роботу відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС;

– призупинено рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг:

– Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород);

– Торунський (Вишківський) перевал (автодорога Р-21 Долина-Хуст);

– посилити охорону публічної безпеки та порядку шляхом виставлення контрольно-пропускних пунктів на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг, проводити температурний скринінг тих, хто в’їжджає на територію області через:

– Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів);

– Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп).

В той же час карантинні заходи не поширюються на спеціалізовані магазини (відділення, торгові точки) із торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку, за умови одночасного перебування у приміщенні 1 особи на 10 квадратних метрах та забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

На сьогодні на Закарпатті не зафіксовано жодного випадку зараження на коронавірус. Всього в Україні нараховується 162 випадки зараження.

Tags
загрузка...

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close