Україна

Закарпаття отримало від Кабміну кошти для ліквідації наслідків нищівного граду

УЖГОРОД-КИЇВ. 29 вересня. УНН. Сьогодні, 29 вересня, на Закарпаття надійшли кошти з резервного фонду Кабінету Міністрів України, призначені для ліквідації наслідків градобою, який пронісся чотирма районами області у червні. Про це кореспонденту УНН повідомили в прес-службі Закарпатської ОДА. 

Вже цього тижня кошти направлять на місця для розрахунку з підрядниками, що відновлювали пошкоджені стихією соціальні об’єкти. Йдеться про суму у 22,5 мільйони гривень.

«Градобій пронісся Закарпаттям ще 21 червня, тобто більше трьох місяців тому. Усі ремонтні роботи в школах, дитсадках, амбулаторіях, будинках культури і т.ін. давно виконані, тому гроші з резервного фонду підуть на погашення боргів перед підприємцями, які згодилися працювати «на бороду», – зазначає голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Як раніше повідомляв УНН, Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду Закарпатській обласній державній адміністрації 22,5 млн грн на подолання наслідків стихійного лиха, що сталося у червні цього року.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close